Przedstawienie Ali Baba

Z okazji Dnia Dziecka Szkolny Zespół Teatralny przygotował dla swoich młodszych kolegów z klas 1-3 przedstawienie Ali Baba. Serdecznie dziękujemy wszystkim Aktorom za ogromne zaangażowanie: obecność na próbach, opanowanie ról na pamięć oraz piękny popis swoich umiejętności w czasie przedstawienia. Dziękujemy też wszystkim Nauczycielom za życzliwą pomoc.
BIP

