XXIV Śląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Spec.

16 czerwca 2026 roku w Raciborzu odbył się XXIV Śląski Mityng Lekkoatletyczny Olimpiad Specjalnych. W wydarzeniu wzięło udział czworo naszych uczniów: Karol Kukowski, Michalina Michalska, Ania Skomro-Kolanek, Agata Zuziak, reprezentujących Klub Olimpiad Specjalnych „Iniemamocni”.
Zawodnicy rywalizowali w konkurencjach biegowych oraz technicznych, wykazując się dużym zaangażowaniem i sportowym duchem walki. Z powodzeniem konkurowali z reprezentantami innych klubów z całego województwa śląskiego. Ich wysiłek został nagrodzony zdobyciem medali.
Serdecznie gratulujemy osiągniętych sukcesów!!!
Wyniki naszych sportowców:
Karol Kukowski- wyścig na wózkach na 100 m- II miejsce, pchnięcie kulą- II miejsce
Michalina Michalska- bieg na 100 m- II miejsce, skok w dal- IV miejsce
Ania Skomro-Kolanek- bieg na 100 m- I miejsce, skok w dal- III miejsce
Agata Zuziak- bieg na 50 m- II miejsce, skok w dal z miejsca- I miejsce
BIP

